İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Altunizade Evden Eve Nakliyat

Altunizade evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, İstanbul’un her noktasında olduğu gibi bu semtte de nakliye ihtiyaçlarını muhteşem bir şekilde karşılamaktadır.

İstanbul’da yaşamına devam eden kişiler iş hayatlarındaki değişim sonrasında evlerini taşımak zorunda kalabilmektedir. Yeni bir işe geçiş yapan kişiler, evlerini farklı bir adrese taşıma gereksinimi duyduklarında bu iş için ayırmaları gereken zamanları düşündükçe işin içinde çıkamamaktadır. Anadolu yakasının en güzel semtlerinden birisi olan Altunizade’de çoğu kişi bu sorunu yaşamaktadır.

Firmamızı telefon ile arayan ve evden eve nakliyat işlemleri için talep oluşturan kişiler, en kısa süre içerisinde bu ayrıcalıklı hizmeti alma şansını elde edeceklerdir.

Altunizade Evden Eve Nakliye Hizmetleri Dışında Sunduğumuz Hizmetler

Altunizade evden eve nakliye işlemlerinde firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerini araştıran kişiler, bu hizmetleri farklı alanların taşınması için de kullanabilmektedir. Firmamızda uzun yıllardır çalışmaya devam eden çalışanlarımız, birçok farklı alanın taşınmasını özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliye Firmamıza gelen müşterilerimiz;

  • Ofislerin nakliye işlemleri,
  • Mağazaların nakliye işlemleri,
  • Fuar alanlarının nakliye işlemleri,
  • Fabrikaların nakliye işlemleri,
  • Mağazaların nakliye işlemleri için de başvuruda bulunabilmektedir.

Firmamıza gelerek evlerin dışında bu alanların nakliye işlemleri için başvurularını gerçekleştiren kişiler istedikleri hizmeti en iyi biçimde alma fırsatını yakalamaktadır. Her alanın taşınmasında bilgi sahibi olan ekiplerimiz, tüm aşamaları başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra alanlardan ayrılmaktadır.

Altunizade Evden Eve Nakliye İşlemlerinde Sigortalı Hizmet

Altunizade evden eve taşımacılık şlemleri gerçekleşirken müşterilerimizin eşyalarına zarar geleceğinden endişe duymasına gerek olmamaktadır. Firmamız, keşif işlemleri yapıldıktan sonra evlerde bulunan tüm eşyaları not alarak bir liste oluşturmaktadır. Bu listelerde yazılı olan tüm ürünler, yetkili kişilerimizin imzası ile birlikte sigortalı hale gelmektedir. Bunun sonrasında herhangi bir zarar gelirse bu zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ancak firmamızın eşyaları sigortalıyor olması ekiplerimizin eşyalara kaba davranacağı anlamına da gelmemektedir. Ekip çalışanlarımız, eşyalara en küçük bir zararın dahi gelmemesi için sürekli olarak çaba sarf etmektedir. Edecekleri bu çabalar sonrasında da muhteşem bir hizmet ortaya çıkmaktadır. Altunizade semtinde bu hizmeti almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Altunizade Evden Eve Nakliyat için fiyat al

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim