İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız, çalışmalarında dürüst, disiplinli ve güvenilir hizmetleriyle şehir içi ve şehir dışı nakliyatta lider firmalardan biridir.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan nakliye firmamız, her zaman gelişen teknolojinin takipçi olmuş ve bunun da müşterilerine donanımlı altyapısı ile hizmet vermeye çalışmıştır. Nakliye hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir bir hizmetin öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Müşteri odaklı çalışmalar yürüten firmamız aynı zamanda ekspertiz hizmeti ile nakliye süreci öncesinde gerekli planlamaları yapmakta ve bunun ardından süreci başlatmaktadır. Nakliye hizmetlerinde gerekli olan teknik donanım ve ekipmanlar ile konusunda uzman personellerin bütünleştiği bir çatı altında hizmetlerini sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetlerinden uzman ekspertiz hizmetlerine, demontaj ve montaj uygulamalarından modern nakliye araçlarına kadar baştan sona yenilikçi bir firma olarak sektörde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ataşehir Asansörlü Nakliyat Ve Uzman Ekspertiz

Ataşehir Evden Eve Nakliye firmamız, tüm müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve bu şekilde sektörde gerçekleştirdiği tüm çalışmalarını belirli bir plan dahilinde yürütmektedir. Bunun yanında asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız, müşterilerinin eşyalarını sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırmakta ve eşyaların zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Nakliye firması olarak müşterilerimize sunduğumuz en önemli hizmetlerden biri ücretsiz ekspertizdir. Ekspertiz elemanımız ile nakliye hizmetleri kapsamında yürütülen uygulamalar aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle ekspertiz elemanımız taşınacağınız eve gelir ve burada gerekli araştırma ve tespitleri gerçekleştirir.
  • Bunun yanında nakliye süreci sırasında kaç kişinin çalışacağını belirler.
  • Taşınacak adres ile yeni adres arasındaki mesafeyi öğrenir ve yapılanmayı buna göre yapar.
  • Nakliye sırasında hangi eşyaların ambalajlanacağını ve paketleneceğini tespit eder.
  • Ayrıca mobilya türü eşyaların demontaj ve montaj işlemlerine tabi tutulup tutulmayacağını öğrenir.
  • Gerekli incelemeleri ve araştırmaların yapmasının ardından nakliye süreci için detaylı bir planlama yapar.

Ekspertiz çalışanımız tarafından yapılan planlama ile nakliye süreci herhangi bir sorun yaşamadan hızlı ve zahmetsizce sona erdirilir. Bu hizmetimiz sayesinde nakliye çalışmalarında hiçbir aksaklık yaşanmaz ve müşterilerimiz firmamızdan memnun bir şekilde ayrılır.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim