İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat, sektörde farklı hizmet alanlarında çalışmalarını sürdürmekte ve bunun yanında ücretsiz ekspertiz hizmeti ile müşterilerine planlı ve güvenilir bir nakliye süreci sunmaktadır.

Nakliye sektöründe hızla büyüyen ihtiyaçları karşılama konusunda etkili bir konumda yer alan firmamız, sektöre adım attığı günden bu yana müşterilerine titiz ve özverili çalışmalar içerisinde hizmet etmekte ve müşteri odaklı yaklaşımları ile nakliye hizmetlerinin aranan ismi olmaktadır. Modern nakliye hizmetlerinin tam ortasında hizmet veren nakliye firmamız, profesyonel personel kadrosu ve geniş araç filosu ile hızlı ve kolay taşımacılığın öne çıkan firmalarından biridir.

Ekspertiz hizmeti sayesinde belirli bir plan dahilinde yürütülen nakliye çalışmaları, herhangi bir sorun yaşanmandan hizmetlerin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynamaktadır. Bu nedenle tüm nakliye çalışmalarında, ekspertiz hizmetimiz öncelik verdiğimiz hususlardan biridir.

Bahçelievler Profesyonel Ekspertiz Nakliyat Hizmetleri

Gelişen ve hızla büyüyen sektör içerisinde ihtiyaçlara cevap vermek için verdiği hizmetlerin kapsamını geliştiren ve her zaman daha iyiyi sunmayı amaçlayan nakliye firmamız, başarılı sonuçlar almak ve aynı zamanda eşyaları güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak adına ekspertiz hizmeti sunar. Bu sayede nakliye sürecini en başından sonuna kadar bir plan içerisinde yürütür ve süreç esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmasına izin vermez. Firmamız tarafından görevlendirilen ekspertiz çalışanı ilgili nakliye sürecinde şu çalışmaları yapar;

  • İlk olarak taşınacak adreste gerekli araştırma ve incelemeleri gerçekleştirir.
  • Nakli sırasında aksaklık meydana gelmemesi için eksikleri tespit eder.
  • Eşyalar üzerinde inceleme yapar ve ambalajlama ve paketlemeden demontaj ve montaj uygulamalarına kadar neler yapılacağını belirler.
  • Ardından eşyaların yoğunluğuna göre uygun bir nakliye aracının belirlenmesini sağlar.
  • Her iki lokasyon arasında mesafeyi tespit eder ve bu mesafeye göre gerekli çalışmaları yapar.
  • Nakliye hizmetleri sırasında kaç personelin görev alacağını belirler.
  • Eşyaların taşınacağı yeni adresin konumuna ve yüksekliğine göre asansör hizmetinin devreye alınıp alınmayacağına karar verir.
  • Tüm bu araştırma incelemelerin ardından uygun bir plan oluşturur ve bu planı tüm firma çalışanları ile rapor halinde paylaşır.
  • Bunların ardından geriye kalan sadece hazırlana plana göre nakliye sürecini başlatmaktır.
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim