İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firmamız da aynı şekilde tüm çalışmalarında müşterilerinin kendisine emanet ettiği eşyaları büyük bir titizlik ile taşımakta ve nakliye sırasında eşyaların herhangi bir olumsuz süreç yaşamaması adına pek çok önlem almaktadır.

Klasik evden eve nakliye hizmetlerinin yavaş yavaş son bulduğu günümüzde, artık nakliye firmaları gerek personel kadrosu gerekse de teknolojik altyapısı ile müşterilerine yerinde ve kalıcı çözümler sunmaya başlamıştır. Nakliye hizmetleri daha modern ve disiplinli bir altyapı ile gerçekleştirilmekte ve bunun yanında eşyaların olduğu gibi konumuna taşınması adına tüm önlemler alınmaktadır. Nakliye hizmetlerinin en önemli aşaması müşteri eşyalarının olması gereken şekilde herhangi bir hasar ya da darbe almadan yeni adresine ulaştırılmasıdır. Bunun bilincinde olan nakliye firmaları da teknolojinin getirdiği nimetlerden sonuna kadar faydalanmakta ve bu gelişmeleri kendi bünyelerinde uygulayarak kaliteli bir nakliye süreci ortaya koymaktadır.

Bakırköy Profesyonel Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Nakliye sektöründe teknolojik alanda gelişmeleri yakından takip eden ve bunları eksiksiz bir şekilde kendi bünyesinde uygulayan firmamız, müşterilerine hızlı ve aynı zamanda güvenilir bir nakliye hizmeti vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sektörde yer alan en kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmetlerini veren firmamız, eşyaları kırılma, çatlama ve deforme olma gibi durumlara karşı koruma altına almaktadır. Nakliye firmamız tarafından gerçekleştirilen bir ambalajlama ve paketleme hizmeti aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle ambalajlama ve paketleme yapılacak olan eşyalar belirlenir.
  • Bunun ardından sektördeki en kaliteli malzemelerden biri olan graftkağıt havalı naylon ile eşyalar sarılır ve gerekirse kalın battaniyeler kullanılır.
  • Eşyaların ambalajlanmasının ardından kalın karton koliler ile paketleme yapılır.
  • Her eşya sahip olduğu büyüklükte bir koliye yerleştirilir.
  • Eşyalar yeni adresine taşınmasının ardından tekrar aynı hassasiyet ile paketlerinden ve ambalajlarından çıkarılır.
  • Bunun ardından kurulum gerektiren eşyalar ayrı bir bölüme yerleştirilir ve kurulumları yapılır.

Nakliye firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilen ambalajlama ve paketleme hizmetleri eşyaların herhangi bir hasar almadan yeni konumlarına ulaştırılmasına katkı sağlar. Özenli bir çalışma ile eşyalar hasar görmez ve nasıl teslim alındıysa o şekilde teslim edilir.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim