İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firmamız, uzun yıllardır sektör içerisinde yer alması nedeniyle sektör taleplerini karşılama konusunda deneyimli ve tecrübeli bir hizmet ağına sahiptir.

Modern nakliye hizmetlerinin önde gelen firmalarından olan Başakşehir nakliyat olarak sizlere nakliye çalışmalarının her aşamasında yardımcı olduğumuzu ve bizimle sorunsuz bir nakliye süreci içerisinde yer alacağınızı belirtmek isteriz. Firmamız, müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu ve çözüm odaklı yaklaşımların gerçekleştirildiği sektörün önemli nakliye firmalarından biridir.

Alanında uzman personel kadrosundan modern nakliye araçlarına kadar pek çok farklı konuda öne çıkan nakliye firmamız, evden eve nakliyat alanında da oldukça etkin hizmetler sürdürmektedir. Evden eve nakliye hizmetlerinde yüksek kalite standartlarını yakalamış olan nakliyat firmamız, kaliteli, hızlı ve güvenilir nakliye hizmetlerinin odak noktasında yer alır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim, tecrübe ve sektör analiz becerisi ile evden eve nakliyatta önemli bir konuma gelen firmamız, bu alanda yaptığı tüm çalışmalarında müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunmakta ve onlara nakliyenin her safhasında yardımcı olmaktadır. Bizlere emanet etmiş olduğu eşyalarınız büyük bir hassasiyet içerisinde taşınır ve herhangi bir hasara yol açmadan yeni adresine kadar ulaştırılır. Nakliye firmamız tarafından gerçekleştirilen bir evden eve nakliyat süreci şu şekilde gelişir;

  • Ekspertiz çalışanımız evinize kadar gelerek taşınma sırasında gerekli ve eksik olanları tespit eder.
  • Demontaj işlemleri yapılacak eşyalar belirlenir ve özellikle mobilya türü eşyalarınız sistemli bir şekilde parçalarına ayrılır.
  • Eşyalarınız kaliteli malzemeler ile ambalajlanır ve kalın koliler ile paketlenir.
  • Paketleme işleminin sonrasında düzenli bir şekilde nakliye aracına taşınan eşyalar sistemli bir şekilde araca istif edilir.
  • Nakliye aracı ile yeni adrese götürülen eşyalar, eğer yeni adres yüksek bir konumda ise asansör ile buraya taşınır ve asansör sayesinde binanın dış cephesinden içeriye alınan eşyalar merdiven boşlukları ya da bina asansörü ile taşınmadığı için darbe ve hasar durumlarına karşı korunmuş olur.
  • Eşyalar yeni adresine çıkarılmasının ardından ambalaj ve paketlerinden alınır ve montaj uygulaması ile kurulumları gerçekleştirilir.

Bunun dışında başka bir ihtiyaç doğrultusunda müşterilere yardımcı olunur ve gerekli durumlarda farklı konularda da destek sağlanır.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim