İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa evden eve nakliyat firmamız, sektörde tüm müşterileri için geniş kapsamlı nakliye hizmetleri veren ve aynı zamanda sektörün aranan isimlerinden biridir.

Kurulduğu günden bu yana nakliye sektöründe önemli yollar kat eden ve kısa zamanda nakliye sektörünün öncü firmalarından biri olan Bayrampaşa nakliyat, disiplinli ve özverili çalışmaları ile kendinden söz ettirmeyi başarmış ve nakliye çalışmalarının kaliteli isimlerinden biri olmuştur. Sektörde yaşanan değişmeleri yakından takip eden firmamız, hiçbir zaman sektörün gerisinde kalmamış ve bunun yanında teknolojiyi en iyi kullanan firmalardan biri olarak hizmet vermiştir.

Müşteri Odaklı Nakliyat Hizmetleri

  • Müşteri odaklı çalışmaları
  • Zamanında teslimat hizmeti
  • Çevreye karşı duyarlı bir firma olması
  • Teknolojiyi yakından takip etmesi
  • Gelişmiş altyapı ve ekipmanlara sahip olması
  • Hızlı ve güvenilir hizmetler sunması

Nakliye firmamızın kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı içerisinde yer alan bu temel ilkeler, müşterilerimize her zaman daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla firmamızın edinmiş olduğu prensiplerdir. Tüm çalışmalarımız temel ilkeleriniz etrafında toplanır ve nakliye sürecinde müşterilerimizin sorun yaşamaması adına gereken tüm önlemler alınır.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye firmamız tüm çalışmalarında ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar. Ekspertiz çalışanımız nakliye hizmetlerinin verileceği adreslerde gerekli incelemeleri yapar ve var olan eksiklikleri gidermek için plan ve program oluşturur. Bunun yanında ekspertiz çalışanımı nakliye sürecini detaylı bir şekilde planlar ve taşınma esnasında müşterilerin herhangi bir sorun yaşamaması için tüm önemleri alır.

Diğer yandan firmamız, nakliye hizmetlerini sözleşme ile gerçekleştirir. Taşınma süreci başlamadan önce müşterilerimiz ile firmamız arasında imzalanan nakliye sözleşmesi her iki tarafında güvence altına alınması açısından önem araz eder. Nakliye sözleşmesinde taşınma süreci ile tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar belirtilir ve hizmet aşamalarında herhangi bir sorun yaşanmaması sağlanır.Bu nedenle nakliye sözleşmesi yapmadan kesinlikle hizmet vermediğimizi bilmenizi isteriz.

Siz de sektörde profesyonel nakliye hizmetleri veren firmamızı tercih edebilir ve sahip olduğunuz eşyaları güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken hemen firmamız ile iletişime geçmek ve bunun ardından nakliye talebinizi belirtmenizdir.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim