İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak tamamen klasik yöntemlerden uzak ve yüksek kalite standartlarında hizmetler verdiğimizi belirtmek isteriz. Firmamız her zaman için öncelikli olan müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı çalışma prensibidir.

Nakliye firmamız sektörde aktif olarak faaliyetlerini yürütmeye başladığı günden beri her geçen yıl kendini geliştirmiş ve modern nakliyenin lider firmalarından biri haline gelmiştir. Büyükçekmece bölgesi ve çevresinde nakliye hizmetleri gerçekleştiren firmamız, altyapısı ve konusunda uzman personelleri ile nakliye sektörüne yeni bir boyut getirmiştir.

Gerek firmamız gerekse de çalışanlarımız tüm nakliye hizmetlerinde ihtiyaçların karşılanması için elinden geleni yapmakta ve bunun yanında kalitenin üst düzeyde olduğu hizmetler vermeye çalışmaktadır. Bünyesinde farklı alanlarda hizmet sunan firmamız, nakliye sürecinde gerçekleştirdiği özel çalışmalarla da bunu açıkça göstermektedir. Asansörlü nakliyattan demontaj/montaj uygulamalarına, ekspertiz hizmetlerinden ambalajlama ve paketleme çalışmalarına kadar birçok farklı uygulama firma personellerimiz tarafından titizlikle işleme alınmaktadır.

Büyükçekmece Profesyonel Eşya Ambalajlama ve Paketleme

Nakliye hizmetleri esnasında eşyaların zarar görmemesi için tüm gerekli önlemleri alan ve eşyalara en ufak bir zarar dahi gelmeyecek şekilde ambalajlama ve paketleme hizmeti veren Büyükçekmece nakliye firmamız, bu konuda yaptığı çalışmalar ile hem hızlı hem de güvenilir hizmetler sunmaktadır. Eşyaların en uygun şekilde paketlenerek taşınması ve yeni adresine sağ salim ulaştırılması öncelikli hedeflerimiz arasında yer alır. Firmamız bünyesinde yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerinde süreç şu şekilde gelişir;

  • Öncelikle eşyalar kategorilerine ayrılır.
  • Bunun ardından her eşya kendi kategorisinde sektörde yer alan en kaliteli malzemeler kullanılarak ambalajlanır.
  • Ambalajlama malzemeleri arasında graft kağıtlı havalı naylon ve kalın battaniyeler yer alır.
  • Ambalajlama işleminin ardından sıra paketlemeye gelir ve paketleme sırasında kalın ölçüde karton koliler kullanılır.
  • Eşya büyüklüklerine uygun karton kolilere yerleştirilen eşyalar, düzenli bir şekilde nakliye aracına taşınır ve sistemli bir şekilde araca yüklenir.
  • Yeni adresine taşınan eşyalar yine düzenli bir şekilde önce kolilerden daha sonra ise ambalajlarından alınarak uygun bir yere yerleştirilir.
  • Kırılacak ya da hassas eşyalar için özel ambalajlama ve paketleme hizmetleri gerçekleştirilerek eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması sağlanır.
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim