İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Edirnekapı Evden Eve Nakliyat

Edirnekapı evden eve nakliyat hizmetini veren firmamız, bu aşamada devreye girmektedir.

Evlerini yeni bir adrese taşıyacak olan kişilerin sırasıyla birçok farklı işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin tamamı zaman alırken insanların yorulmasına da sebep olmaktadır. Edirnekapı semtinde yaşayan ve çok yoğun bir iş temposunun içerisinde olan kişilerin bu işlemleri yapması çok mümkün olmamaktadır. Birçok kişinin bu işlemlere ayırabileceği bir zamanı ya da enerjisi olmamaktadır.

Evlerin yeni bir adrese nakliyesi işleminde profesyonel bir hizmet almak isteyen kişilerin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olmaktadır. Bizleri arayarak istedikleri tarih için randevularını alan kişiler taşımacılık hizmetini çok kolay bir biçimde alabilmektedir.

Edirnekapı Evden Eve Nakliye Marangozluk İşlemleri

Edirnekapı evden eve nakliye hizmetini veren firmamız, bu hizmet içerisinde marangoz olarak hizmet veren arkadaşlarımızdan da yardım almaktadır. Evden eve nakliye işlemlerinde çok sayıda eşyanın taşınması gerekirken bu eşyaların bazıları kullanıldığı haldeyken evlerden çıkarılamamaktadır. Bu aşamada marangoz ekip çalışanlarımız devreye girmektedir. Edirnekapı nakliye işlemlerinde görev alan marangozlar;

  • Yatakların parçalara ayrılması,
  • Yemek masalarının parçalara ayrılması,
  • Gardıropların parçalara ayrılması,
  • Portmantoların parçalara ayrılması,
  • Televizyon ünitelerinin parçalara ayrılması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Evlerden çıkarılması sorun yaratacak olan bu eşyaları parçalarına ayıran çalışanlarımız, belirli bir düzen içerisinde paketleme işlemini yaparak kamyonlara yüklemektedir. Marangoz olarak hizmet veren arkadaşlarımız yeni adreslere de gelerek burada tüm bu eşyaların montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Edirnekapı Evden Eve Nakliyat Kusursuz Ambalajlama Hizmeti

Evden eve nakliyat Edirnekapı firmamızdan ambalajlama hizmeti için de başvuruda bulunan kişiler son derece profesyonel bir hizmet alacaklardır. Taşınacak olan eşyaların darbelere karşı dayanımları farklı düzeyde olmaktadır. Bu doğrultuda hepsinde aynı tarzda ambalajların kullanımı da son derece mantıksızdır. Edirnekapı Nakliyat Firmamız, bu konuda özel olarak üretilmiş olan malzemeler ile ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elimizdeki özel cihazlar ile kısa sürede bu işlemler tamamlanırken eşyalar taşınmaya hazır hale gelmektedir. Sonrasında güvenli bir biçimde asansöre aktarılan eşyalar yeni adrese kadar herhangi bir hasar almadan taşınmaktadır. Yeni adrese getirildiğinde ambalajların sökülmesi işlemi ile nakliyeler tamamlanmaktadır.

Edirne evden eve nakliyat için fiyat al.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim