İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat firması olarak nakliye hizmetlerinde geçmişten bugüne edindiğimiz temel ilkeler kapsamında hizmet vermekte ve her zaman daha iyi bir konuma gelmeyi hedeflemekteyiz.

Esenyurt Nakliye sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, yıllardan bu yana sektör içerisinde edindiği bilgi birikimi ve deneyim ile çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sektöre girdiği günden bu yana sektör içerisinde önemli yollar kat eden firmamız, şu an tüm çalışmaların profesyonel bir çerçevede gerçekleştirmekte ve müşterileri için en etkin hizmetleri ortaya koymaktadır. Firmamızda öncelikli olan her zaman müşteri memnuniyeti ve bizden hizmet alan her müşterimizin mutlu bir şekilde ayrılmasıdır. Bu nedenle titizlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda güler yüzlü personelimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz en büyük yardımcımız konumundadır.

Esenyurt Evden Eve Nakliye konusunda sektörün lider markalarından biri olan firmamız, ayrıca nakliye sektörünün diğer alanlarında da faaliyet gösteren önemli firmalar arasında yer almaktadır. Sektör bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızda;

  • Disiplinli ve titiz olmak
  • Hızlı ve güvenilir hizmetler vermek
  • Söz verilen zamanda işi teslim etmek
  • Teknolojik donanım ve ekipmanlar ile hizmet sunmak
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Müşteri odaklı çözümler geliştirmek
  • Çevreye karşı duyarlı olmak
  • Modern ve profesyonel nakliye hizmetleri vermek

öncelikli hedeflerimiz arasında yer alır. Yukarıda listelemiş olduğumuz kapsamda yürüttüğümüz çalışmalarımız, bizi sektörde giderek üst noktalara taşımakta ve tercih edilme nedenlerimiz olarak ön plana çıkmaktadır.

Esenyurt Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Sektörün önde gelen nakliye firmalarından biri olarak öncelikli amacımız müşterilerimizi her açıdan güvence altına almak ve onlara garanti kapsamında hizmetler sunmaktır. Bu bağlamda sigortalı nakliyat hizmetleri ile eşya taşımacılığı gerçekleştiren firmamız, nakliye süreci başlamadan önce müşterilerinin eşyalarını koruma altına almakta ve sigortalı nakliyat hizmetleri ile eşyalarda oluşacak maddi hasarların önüne geçmektedir. Taşıma sırasında gerçekleşen herhangi bir hasar sonucunda eşyaların sigorta kapsamında olması ile oluşan zarar müşteri tarafına ödenmekte ve bu şekilde müşterilerimiz hiçbir şekilde mağdur olmamaktadır.

Eğer siz de sektörde kaliteli ve profesyonel hizmetler veren bir nakliye firması ile çalışmak istiyorsanız, hemen firmamızı arayın ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler alın.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim