İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat firmamız kurumsal kimliği ve sektörde bir marka olması nedeniyle tüm çalışmalarını profesyonel kapsamda gerçekleştirmekte ve aynı zamanda yüksek kalite standartlarında hizmetler vermektedir.

Nakliye sektöründe kurumsal kimliği ile hizmet sunan firmamız, nitelikli özellikleri ve gelişmiş altyapısı ile sektöründe önde gelen firmalarından biridir. Eşya taşımacılığında ortaya koyduğu üstün performans ile Eyüp ilçesi ve çevresinde nakliye ihtiyaçlarını karşılamakta ve sektörün farklı alanlarında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Eyüp Evden Eve Nakliye firmamız ile evinizi, ofisinizi ya da buna benzer özel mekanlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde taşıyabilir, üstelik taşıma sırasında eşyalarınızı tam donanımlı koruma altına alabilirsiniz.

Profesyonel Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat hizmetlerinde titiz işçiliği ve kapsamlı çalışmaları ile müşteri beklentilerini karşılama konusunda sektörde marka olan firmamız, tüm çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar planlar ve bunun ardından nakliye sürecini başlatır. Firmamızın planlı çalışmaları ekspertiz elemanımız tarafından yönetilir ve aynı zamanda planlama da ekspertiz çalışanımız tarafından yapılır.

Nakliye sektöründe ekspertiz hizmetlerinin ne derece önemli olduğunu tüm incelikleri ile bilen firmamız, müşterileri ile yaptığı anlaşmanın ardından ekspertiz çalışanını nakliyenin gerçekleşeceği adrese gönderir ve gerekli araştırma ve incelemelerin yapılmasını sağlar. Nakliye sürecinin başından sonuna kadar planlama altına alındığı ekspertiz hizmetinde aşağıdaki uygulamalar yapılır;

  • Öncelikle taşınacak olan adresteki eşyalar detaylı bir şekilde incelenir.
  • Bunun ardından aynı kategoride yer alan eşyalar sınıflandırılır ve ambalajlama ve paketleme işlemleri için hazır hale getirilir.
  • Mobilyalar demontaj ve montaj uygulaması gerektiriyorsa bu konuda da ayrı işlemler yapılır.
  • Eşyaların sayısına göre nakliye sırasında kaç personel çalışacağı ve eşyalara uygun nakliye aracının belirlenmesi yapılır.
  • Yeni adresin yüksek bir katta olup olmadığı öğrenilir ve buna göre asansör hizmeti devreye alınır.
  • Eşyaların yeni adreste montaj işlemi ile tekrar kurulumları yapılması için gerekli notlar alınır.
  • Diğer yanda nakliye sırasında kullanılacak diğer donanım ve ekipmanlar yine ekspertiz elemanı tarafından belirlenir ve nakliye öncesi hazırlıklar buna göre yapılır.
  • Bunların dışında müşterilerden gelen ek talepler dikkate alınır ve bununla ilgili çalışmalar yapılır.
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim