İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde nakliye hizmeti veren ve bunun yanında ev ya da ofis taşımacılığı konusunda profesyonel hizmetler veren bir firmadır.

Sektörde nakliye hizmetleri alanında marka haline gelmiş firmalardan biri olan Fatih evden eve nakliye, müşterilerine yüksek kalitede standartlarında hizmet veren ve onların isteklerine her zaman çözüm odaklı yaklaşımlar sunan sektörün önde gelen firmalarından biridir. Tüm çalışmalarında müşteri memnuniyetini gözeten ve bunun yanında hızlı ve güvenilir bir eşya taşımacılığı ortaya koyan firmamız, profesyonel personel kadrosu ve teknolojik altyapısı ile nakliye hizmetlerinin en doğru adresidir.

Alanında uzman personel kadrosu ile nakliye hizmetlerinin her aşamasında denetim ve tecrübesini konuşturan firmamız, eşyaların yeni adreslerine ulaştırılmasında titiz ve özverili çalışmalar yapar. Bu çalışmaların başında ise kategorilerine göre sınıflandırılan eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi gelir. Eşyaların zarar görmeden taşınmasında ambalajlama ve paketleme hizmetleri oldukça önemli bir konumda yer alır. Eşyaların düzenli ve sistemli bir şekilde paketlenmesi ve nakliye aracına yüklenmesi dikkat edilmesi gereken hususlar arasındadır.

Nakliye Hizmetlerinde Ambalajlama ve Paketlemenin Önemi

Nakliye hizmetlerinin belki de en önemli aşamalarından biri olan ambalajlama ve paketleme hizmetleri, eşyaların zarar görmeden taşınmasında oldukça etkili bir uygulamadır. Bir nakliye hizmetinde en önemli kısmın eşyalar olduğu düşünülürse eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması ve taşıma sırasında hiçbir şekilde hasar görmemesi müşteriler için de oldukça önemlidir. Firmamız, ambalajlama ve paketleme hizmetlerinde sektörün en kaliteli malzemelerini kullanır ve bu sayede eşyaları olması gereken şekilde koruma altına almış olur. Nakliye firmamız tarafından ambalajlama ve paketleme hizmetlerinde kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

  • Graft kağıtlı havalı naylon
  • Kalın battaniyeler
  • Strafor plakalar
  • Askılı kalın karton koliler
  • Oluklu mukavva kartonlar
  • Balonlu naylon
  • Kalın ve yırtılmaz dayanıklı brandalar

Nakliye firmamız için müşterilerimizin eşyaların en ufak bir hasar dahi almadan yeni adreslerine taşınması ve bunun yanında düzenli bir şekilde paketlenmesi oldukça büyük bir önem arz eder. Bu nedenle konusunda uzman çalışanlarımız ambalajlama ve paketleme işlemlerinde titiz bir işçilik örneği gösterir ve eşyaların olası darbelerden etkilenmemeleri için gereken tüm önlemleri alınır. Sistemli ve dikkatli bir şekilde yapılan paketlemenin ardından taşıma sürecinde hiçbir sorun çıkmaması firmamız adına öncelikli hedeflerimiz arasında yer alır.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim