İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Galata Evden Eve Nakliyat

Galata evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız bu aşamada devreye girerek tek başına gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmektedir.

İşyerlerini ya da evlerini farklı bir adrese taşımak zorunda olan kişilerin bu işlemleri gerçekleştirebilmesi için çok geniş bir zaman ihtiyacı olmaktadır. Yoğun bir koşuşturma içerisinde olan kişilerin bu işlemlere birkaç gününü ayırması çok mümkün olmamaktadır. Sürekli olarak ihtiyaçlarını karşılamak için farklı kişiler ile muhatap olan insanlar için taşınma işlemleri bir kâbusa dönüşmektedir.

Müşterilerimizin bizlerle iletişime geçerek hangi alanın taşınması istediğini belirtmesi yeterli olacaktır. Sonrasındaki işlemler sırasıyla gerçekleştirilirken müşterilerimizin hiçbir işleme katılmasına gerek olmamaktadır.

Galata Evden Eve Nakliyat Randevu İşlemleri

Galata evden eve nakliye işlemlerinde kişilerin bizlere ulaşması ve hizmet talebinde bulunması gerekmektedir. Firmamız, İstanbul’un her noktasına bu kaliteli hizmetini aktardığı için gün içerisinde büyük bir yoğunluk yaşanabilmektedir. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına belirli bir randevu sistemi kullanılırken bu sayede nakliye işlemleri son derece düzenli bir biçimde gerçekleşmektedir. Galata nakliye işlemleri için randevu almak isteyen müşterilerimiz,

  • Taşınması gereken alanın hangi kategoride yer aldığını,
  • Hangi tarihte nakliye işlemlerinin gerçekleşmesinin istendiği,
  • Nakliye işlemlerine hangi saatte başlanacağını,
  • Nakliye işlemleri içerisinde yer alan hizmetlerden hangilerinin talep edildiğini,
  • Nakliye işlemlerinin yapılacağı eski ve yeni adresleri bizlere belirtmek durumundadır.

Randevu almak için bu bilgileri verecek olan kişiler, firmamızın çalışanlarından da fikir alarak kararlarını verebilmektedir.

Galata Evden Eve Nakliyede Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve nakliyat Galata işlemleri yapılırken firmamızın çalışanları asansörlü araçları kullanmaktadır. Kamyonlara bağlı bir şekilde olan asansörler, yükselerek evlerinizin balkonlarına ya da pencerelerine uzanmaktadır. Bunun sonrasında eşyaların merdivenlerden indirilmesine gerek olmamaktadır. Bu alanlardan yükleme işlemleri gerçekleştirilirken işlemler çok daha kısa sürmektedir. Bunun yanı sıra merdivenlerden indirilmeye çalışan eşyalara ya da apartmana zarar verilmesi durumu da söz konusu olmamaktadır. Bu teknolojik cihazları kullanarak nakliye hizmeti son derece başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Galata bölgesinde bu ayrıcalıklı hizmeti almak isterseniz sizler de sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Galata evden eve nakliyat için fiyat al.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim