İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firmamız için öncelikli olan her zaman müşteri mutluluğudur. Müşteri memnuniyetini hiçbir zaman göz ardı etmeyen firmamız, onlardan gelen istekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekte ve bunun yanında tüm süreçte müşteri odaklı çözümler geliştirmeye gayret etmektedir.

Nakliye sektöründe müşterilerine zahmetsiz ve kolay bir nakliye süreci sunan firmamız, sektörde farklı alanlarda hizmet vermekte ve bu özelliği ile müşteri taleplerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koymaktadır. Tüm çalışmalarını nakliye sözleşmesi kapsamında gerçekleştiren firmamız, bu şekilde müşterilerini güvence altına almakta ve onlara sorum yaşamayacağı bir hizmet politikası sunmaktadır.

Güler yüzlü ve konusunda uzman personellerimiz nakliye hizmetlerinin her aşamasında bunu net bir şekilde ortaya koymakta ve bu şekilde beklentilerin üzerinde hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

Gaziosmanpaşa Kaliteli Nakliyat Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti

Nakliye firmamızca müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Müşteri istekleri baştan sona dinlenmesinin ardından nakliye çalışmaları başlar ve istenmedik herhangi bir çalışma kesinlikle firmamızca gerçekleştirilmez. Bunun yanında müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak ve onların firmamızdan güler yüzlü bir şekilde ayrılmasını sağlamak için birtakım ayrıcalıklı hizmetler ortaya koyarız. Bu hizmetler tamamen müşterilerimizin eşyalarının sorunsuz bir şekilde hasar görmeden taşınması içindir. Nakliyatevim.com Firmamız;

  • Ekspertiz hizmeti ile taşınma sürecini detaylı bir plana döker.
  • Bunun yanında ambalajlama ve paketleme hizmetleri ile eşyalar dışarıdan gelecek darbelere karşı koruma altına alınır.
  • Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz eşyaların olası bir zarar görme durumuna karşı müşterileriniz için güvence sunduğumuz önemli hizmetlerden biridir.
  • Nakliye araçları en uygun modellerden seçilir ve eşyalar araca sistemli bir şekilde yerleştirilir. Eşyaların istiflenmesi sırasında birbirlerine temas etmelerinden dolayı oluşabilecek hasarlar için önlem alınır.
  • Mobilya türü eşyalar bizzat konusunda uzman personellerimiz tarafından demontaj ve montaj işlemlerine tabi tutulur. Bu konuda deneyimli olan personellerimiz demontaj/montaj işlemlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştirir ve mobilyaların zarar görmesi ya da deforme olması engellenir.
  • Asansörlü nakliye hizmetimiz ile tüm eşyalar binaların yüksek katlarına dış cepheden taşınır ve bu şekilde merdiven boşluklarından taşınmayan eşyaların muhtemel zararlara karşı korunması da mümkün olur.
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim