İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat firmamız bünyesinde gerçekleştirilen tüm çalışmalar, profesyonel yapıda ele alınır.

Nakliye hizmetlerinde sektörün markası haline gelmiş firmalarından biri olan Güngören nakliyat, kurulduğu günden bu yana müşterilerine her konuda yardımcı olmakta ve nakliyede birçok kolaylık sunarak hızlı ve güvenilir hizmetler ortaya koymaktadır. Profesyonel hizmetleri ve donanımlı altyapısı sayesinde sektörde doğan ihtiyaçlara en kısa sürede yardımcı olan firmamız, ayrıca farklı alanlarda sunduğu nakliye hizmetleri sektörde hizmet çeşitliliği ön plana çıkaran nadir firmalardan biridir.

Nakliye süreci içerisinde sunulacak hizmetler, ekspertiz çalışanımız aracılığı ile başlangıçtan bitişe kadar detaylı bir planlama ile rapor haline getirilir. Bunun ardından firma çalışanlarına sunulan rapor dahilinde işlemler başlar ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gereken tüm önlemler. Sektörde önde gelen nakliye firmalarından biri olarak amacımız her zaman müşterilerimizin taleplerine hızlı ve aynı zamanda kaliteli çözümler sunmaktır.

Güngören Profesyonel Ekspertiz Hizmetleri

Nakliye firması olarak önem verdiğimiz öncelikli konulardan biri ekspertiz hizmetleridir. Ekspertiz hizmeti ile bir nakliye sürecinde yaşanacak tüm aksaklık ve problemlerin önüne geçilmiş olur ve bunun sonucunda ise ortaya daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti yüksek hizmet aşaması ortaya çıkar. Aynı zamanda taşıma işlemleri sırasında her personel tam olarak neyi nerde yapması gerektiğini bilir ve bunun yanında süreç daha hızlı bir şekilde işler. Firmamız bünyesinde yer alan ekspertiz çalışanlarımızın üzerinde durduğu konular genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle taşınacak adreste eşyalar üzerinde genel bir inceleme yapılır.
  • Eşyalar kategorilerine ayrılır.
  • Kategorilerine ayrılan eşyaların ambalajlama ve paketleme hizmetlerine nasıl dahil olacağı belirlenir.
  • Her eşyaya özel demontaj ve montaj uygulamasının gerekliliği tespit edilir.
  • Nakliye sırasında kaç personelin görev alması gerektiği kararlaştırılır.
  • Eşyaların genel durumu göz önüne alındığında uygun bir nakliye aracı için incelemeler yapılır.
  • Yeni adresin konumu ve yüksekliği üzerinde incelemeler yapılarak asansör kullanımında net bilgiler elde edilir.
  • Nakliye sırasında kullanılacak teknik ekipman ve donanımların hangi aşamalarda ve ne zaman kullanılacakları belirlenir.
  • Müşteri tarafından gelen herhangi bir istek varsa nakliye sırasında dikkate alınır ve uygulanır.
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim