İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Kabataş Evden Eve Nakliyat

Kabataş evden eve nakliyat işlemlerinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

İstanbul’un boğaza en yakın semtlerinden birisi olan Kabataş, birçok kişinin yaşamına devam etmek adına hedeflerinden bir tanesidir. Bu sebeple de semt içerisinde sürekli olarak nakliye işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanlar evlerini ya da iş yerlerini farklı adreslere taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerin tek başına yapılması pek mümkün olmadığından profesyonel firmalardan yardım almak çok doğru bir karar olacaktır.

Tüm işlemler profesyonel ekipler tarafından gerçekleşirken müşterilerimizin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmamaktadır. Bizlere telefonlar ulaştıktan sonra adreslerinde bizleri karşılamaları yeterli olmaktadır.

Kabataş Evden Eve Nakliye Aşamaları Nelerdir?

Kabataş evden eve nakliye işlemlerinde firmamız tarafından sunulan hizmetin belirli aşamaları yer almaktadır. Bu aşamaları en iyi şekilde gerçekleştirmek için ekiplerimiz disiplinli bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Kabataş evden eve nakliye firmamızın sunduğu nakliye işlemlerinde gerçekleştirilen bu aşamaların tamamının satın alınmasına gerek olmamaktadır. Burada karar tamamen kullanıcılara bırakılmaktadır. Kabataş nakliye işlemlerinde;

  • Kısa süre içerisinde adreste keşiflerin yapılması,
  • Eşyaların tamamının düzgün bir biçimde ambalajlanması,
  • Ambalajlanan ürünlerin asansör ile birlikte kamyonlara yüklenmesi,
  • Kamyonlar ile yeni adrese gidilerek eşyaların indirilmesi,
  • İndirilen eşyaların ambalajlarının sökülmesi,
  • Müşterilerimizin istediği şekilde eşyaların yerlerine konulması aşamaları bulunmaktadır.

Kabataş Evden Eve Nakliye İşlemlerinde Gruplandırma Sistemi

Kabataş evden eve taşımacılık işlemlerinde profesyonel bir hizmet sunmak isteyen ekiplerimiz taşıyacağı eşyaları gruplandırarak işlemlere başlamaktadır. Eşyaların kullanım alanlarının yanı sıra darbelere dayanıklı olup olmamasına göre gruplandırmalar gerçekleşmektedir. Gerçekleştirilen bu gruplandırma işlemleri sayesinde tüm nakliyeler düzenli bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamızın bu sistemi ile kırılma ya da çizilme sorunları ortadan kalkmaktadır. Alınan tüm önlemlere ve ekiplerimizin dikkatli bir şekilde çalışmasına rağmen bu sorunlar gerçekleşirse firmamız yaptığı sigortalar devreye girmektedir. Sigortalı nakliye hizmeti sunan firmamız, eşyalara gelen zararların tamamını karşılayacaktır. Bu sayede müşterilerimizin asla mağdur olmaması sağlanmaktadır. Kabataş nakliyat işlemlerinde bu ayrıcalıklı hizmeti almayı düşünürseniz, sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. En kısa sürede firmamız tarafından sunulan bu hizmet hayata geçirilecektir.

Kabataş evden eve nakliyat için fiyat al.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim