İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat firması olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunun için her zaman sistemli çalışmalar gerçekleştirmekte ve profesyonel nakliye hizmetleri vermek için elimizden geleni yapmaktayız

Nakliye hizmetlerinde en önemli kısım eşyaların hasar görmeden olması gereken şekilde yeni adreslerine ulaştırılmasıdır. Bunun bilincinde olan nakliye firmamız, bünyesinde gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında buna özen göstermekte ve bu doğrultuda çalışmalarını yürütmektedir. Klasik yöntemlerin aksine tamamen modern bir hizmet ortaya koyan firmamız, gerekli altyapı ve donanımını da buna göre ayarlamaktadır.

Müşterilerimizin nakliye sırasında herhangi bir problem yaşamaması için gerekli tim önlemleri almakta ve planlı çalışmalar ile sorunsuz nakliye hizmetleri ortaya koymaktayız.

Profesyonel Kalitede Kağıthane Nakliye Hizmetleri

Nakliye firmamız, sektörde aktif olarak rol aldığı günden bu yana yapmış olduğu çalışmalarında her zaman teknolojinin takipçisi olmuş ve gelişen teknolojik süreçleri yakından takip ederek bünyesinde uygulamaya çalışmıştır. Bunun yanında hizmet kalitesini genişletmiş ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak adına nakliye süreçlerinde önemli aşamalara imza atmıştır. Müşterilerine daha hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti veren firmamız tüm nakliye çalışmalarında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Ekspertiz hizmeti
  • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri
  • Demontaj/montaj hizmetleri
  • Asansörlü nakliya hizmtleri
  • Sigortalı nakliyat hizmetleri
  • Uzman personel kadrosu
  • Gelişmiş teknik ekipman ve donanım
  • Modern nakliye araçları

Yukarıda listelemiş olduğumuz nakliye hizmetleri, firmamız tarafından tüm nakliye süreçlerinde titiz özverili bir şekilde uygulanmaktadır. Bunun yanında bünyemizde yer alan personel kadromuz alanında uzmanlaşmış ve uzun yıllar nakliye sektöründe hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden parçalarına ayrılmasına kadar her konuda uzman personeller görev yapar ve bunun yanında taşınma esnasında sizde gelen taleplere her şekilde müşteri odaklı çözümler üretilir. Bu şekilde nakliye sürecinde ortaya çıkması muhtemel aksaklıkların önüne geçilmiş olur ve baştan sona tüm süreç belirlenen plan dahilinde yürütülür.

Siz de eşyalarınızı emanet edebileceğiniz hızlı ve kaliteli çalışmaları ile sektörde öne çıkan bir firma arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Konusunda uzman çalışanları ve titiz işçiliği ile hizmet veren nakliye firmamıza gelin, geri kalan ne varsa bize bırakın.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim