İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat firması olarak Kartal ilçesi ve çevresinde nakliye taleplerine profesyonel hizmet anlayışı ile cevap vermekte ve bunun yanında müşteri odaklı çözümlerimiz ile etkin çalışmalar sunmaktayız.

Nakliye hizmetleri artık profesyonel firmalar tarafından yapılmaya başlanmıştır. Bunun en önemli nedeni sektör içerisinde yaşanan değişiklikler ve teknolojik anlamda yaşanan gelişmelerdir. Önceleri nakliye bir evden başka bir eve eşya taşıma olarak görülürken, günümüzde bu anlamından tamamen uzaklaşmış ve profesyonel hizmetler kapsamına girmiştir. Artık evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalar gelişi güzel değiş, tam aksine düzenli ve sistemli bir şekilde taşınmaktadır.

Firmamız sektörde yer aldığı günden bu yana müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet vermeye çalışmış ve her zaman mutlu müşteriler edinmeyi amaçlamıştır. Evden eve nakliyat hizmetlerinin aranan ismi olan firmamız, hızlı ve aynı zamanda güvenilir eşya taşımacılığının en doğru adreslerinden biridir.

Kaliteli ve Profesyonel Kartal Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmetlerinin profesyonel bir çerçevede verilmesi kadar kalite barındırması da önemlidir. Kaliteli nakliye hizmeti ise öncelikle müşteri memnuniyeti ve sonrasında sistemli ve güvenilir bir anlayış içeren eşya taşımacılığı ile gelir. Bu nedenle nakliye firmamızda her şey önceden planlanır. Gerekli bilgiler toplanarak ne yapılması gerektiği kararlaştırılır ve eksikler giderilerek nakliye sürecine geçilir. Problemsiz bir nakliye hizmeti içinse öncelikle ekspertiz hizmetimiz devreye girer. Ekspertiz çalışanımız nakliye sürecinin planlanmasında aşağıdaki konularda çalışmalar yürütür.

  • Nakliye sırasında kaç personele ihtiyaç var?
  • Eşyaların azlığına ya da çokluğuna göre hangi nakliye aracı uygun?
  • Eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi gerekiyor mu?
  • Mobilyalar için demontaj ve montaj işlemleri gerekli mi?
  • Nakliyede asansöre ihtiyaç var mı?
  • Eşyaların taşınacağı konum ile yeni konum arasındaki mesafe nedir?
  • Nakliye sırasında hangi ekipman ve donanımlara gereksinim duyuluyor?
  • Müşterinin ek olarak talepte bulunduğu konular neler?

Ekspertiz çalışanı ile nakliye süreci için yapılan planlama sayesinde aksaklık yaşanmayan nakliyeler gerçekleştirilir. Eşyalar ambalajlanır ve paketlenir ve bunun yanında mobilyalar konusunda uzman personeller tarafından parçalarına ayrılarak yeni adreste tekrar kurulumları yapılır. İhtiyaca göre asansör hizmeti kullanılır ve eşyalar daha güvenli ve hızlı bir şekilde evlere taşınır.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim