İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık evden eve nakliyat işlemlerinde firmamız tarafından sunulan hizmet, herkes tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Aile yaşantısına iki kişi başlayan çiftler, çocuk sahibi oldukça aileleri büyüyecek ve çok daha mutlu bir hale gelecektir. Ancak çocukların da aileye katılması ile birlikte küçük bir dairede yaşamaya devam etmek çok mümkün olmamaktadır. Bu doğrultuda Kavacık bölgesinde yeni bir eve geçmek isteyen kişilerin firmamızdan nakliye hizmetlerini alması gerekmektedir.

Kavacık Nakliyat firmamızın daha öncesinde hizmet verdiği kişiler ve iş yerleri bizler için seve seve referans olurken siz değerli müşterilerimizin bizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Sizler de bu kaliteli hizmeti aldıktan sonra bizlere referans ola bilerek en iyi karşılığı verebilirsiniz.

Kavacık Evden Eve Nakliye Aşamaları

Kavacık evden eve nakliye işlemleri belirli aşamalardan oluşmaktadır. Firmamız, gittiği her adreste bu aşamaları sırasıyla gerçekleştirirken olabilecek en kaliteli hizmeti ortaya çıkarmaktadır. İnternet sitemizde belirtilen açık adresimize gelerek ya da telefon numaralarımızı kullanarak bizlerle iletişime geçen müşterilerimiz nakliye işlemleri için tarihleri belirledikleri anda bu aşamaları başlatmış olacaklardır. Kavacık semtinde sunduğumuz nakliye hizmeti;

  • Evlerin içerisinde keşiflerin yapılması,
  • Sigortanın başlatılması için eşyaların listelenmesi,
  • Evde sökülmesi gereken eşyaların marangozlarımız tarafından sökülmesi,
  • Tüm eşyaların gruplara ayrılacak paketlenmesi,
  • Paketler üzerinde numaralar yazılarak belirli bir düzen içerisinde araçlara asansör ile aktarılması,
  • Sürekli olarak yenilenen kamyonlarımız ile eşyaların yeni adreslere götürülmesi,
  • Asansörlerin tekrar kurulması ve eşyaların içeri taşınması,
  • İçeride marangozlar tarafından eşyaların montajının yapılması ve paketlerin tamamının açılması,
  • Hazır hale gelen eşyaların evdeki yerini alması aşamalarından oluşmaktadır.

Kavacık Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Opsiyonel Hizmet

Evden eve nakliyat Kavacık hizmetini alacak olan kişiler yukarıda yer alan aşamaların tamamını kabul etmek zorunda olmamaktadır. Kavacık nakliye firmamızın sunduğu tüm imkânları içerek bu aşamalar arasından istenilenler devre dışı bırakılabilmektedir. Müşterilerimiz, gerek duymadıkları ya da kendilerinin gerçekleştirebileceği işlemleri çıkarıp daha düşük ücretler ödeyebilmektedir. Aşamaların devreden çıkarılması tamamen müşterilerimizin opsiyonuna bırakılırken ekip arkadaşlarımız onlara gelen talepleri yerine getirmektedir. Kavacık semtinde verilen bu harika hizmeti almak için sizlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kavacık evden eve nakliyat için fiyat al.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim