İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, sektörde nakliye ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmasının yanında bulunduğu bölge içerisinde en geniş hizmet ağına sahip firmalardan biridir

Nakliye sektörünün lider firmalarından biri olan ve kaliteden ödün vermeden sürdürdüğü hizmetleri ile müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımlar sunan evden eve nakliyat firmamız, bünyesinde yer alan uzman personel kadrosu ve sağlam altyapısı ile önemli bir konumda yer alır. Yıllar süren bir serüvenin kazandırdığı deneyim ve tecrübe ile yoluna devam eden firmamızda yüksek kalite standartlarında hizmetler verilmekte ve bunun yanında tüm nakliye hizmetlerinde ayrıcalıklı hizmetler ön plana çıkarılmaktadır.

Küçükçekmece ilçesi ve çevresinde müşterilerine geniş olanaklar sunmakta ve bunun yanında sektörde farklı nakliye ve eşya transferi konularında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Diğer yandan nakliye firması olarak evden eve nakliyat konusunda sektör lideri olan firmamız, titiz bir işçilik örneği gösterdiği bu alanda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Küçükçekmece Nakliyat ile Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye firması olarak sektör içerisinde bu kadar tercih edilmemizin elbette bazı nedenleri var. Bunların en başında sunmuş olduğumuz hizmetler kaynaklı müşteri memnuniyeti gelir.  Tüm çalışmalarını uzman personeller ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile ortaya koyan nakliye firmamız, eşyaların taşınmasında sunduğu yüksek kalite standartlarındaki ayrıcalıklı hizmetleri ile ön plana çıkar. Firmamızı tercih eden tüm müşterilerimiz herhangi bir sıkıntı yaşamadan zahmetsizce nakliye işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Eşya güvenliğinin tam olarak sağlandığı ve tüm nakliye sürecinin başından sonuna kadar planlandığı firmamızda hızlı ve kolay taşımacılık öncelikli hedeflerimiz arasında yer alır. Nakliye firmamız ile bir nakliye sırasında gerçekleştirdiğimiz hizmetler şe şekildedir;

  • Ekspertiz hizmeti
  • Asansörlü nakliyat
  • Ambalajlama ve paketleme
  • Demontaj/montaj uygulamaları
  • Sigortalı nakliyat
  • Teknolojik ekipman ve donanım
  • Alnında uzman personel kadrosu
  • Doğru fiyatlama
  • Nakliye sözleşmesi
  • Modern nakliye araçları

Bunların yanı sıra tüm nakliye süreçlerinde müşterilerimizin ek talepleri konusunda uzman çalışanlarımız tarafından dinlenir ve uygulamaya alınır. Bu konuda her an müşterilerini dinleyen ve onlardan gelen taleplere cevap veren bir firma olduğumu belirtmekte fayda görüyoruz.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim