İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat firmamız, gelişen teknolojiye ayak uyduran ve yaşan değişimleri çalışmalarına entegre eden sektörün önemli firmalarından biri olma özelliğini taşıyor.

Nakliye hizmetleri gün geçtikçe daha profesyonel ve daha müşteri odaklı bir hale gelmeye devam ediyor. Bu konuda sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri takip etmek ve hizmetlerin daha profesyonel bir çerçevede yapıldığını görmek mümkün. Özellikle gelişen teknoloji ile nakliye hizmetlerinin de önemli bir ivme kazandığı açık bir şekilde görülüyor.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine üst düzey kalitede hizmet vermeye çalışan firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip erek kendi içerisinde uygulamaya ve bunun akabinde müşterilerine yerinde ve kalıcı çözümler sunmaya çalışıyor. Sektörde öncü firmalardan biri olarak müşterilerine eşya güvenliği konusunda avantajlar sağlayan firmamız, aynı zamanda hızlı ve zamanında bir teslimatın da kapılarını aralıyor. Bunun yanında ambalajlama ve paketlemeden demontaj ve montaj uygulamalarına, ekspertiz hizmetlerinden asansörlü nakliyata kadar çok yönlü nakliye hizmetleri de yine firmamız tarafından titiz bir işçilikle uygulamaya alınıyor.

Asansörlü Nakliyat ile Profesyonel Taşımacılık

Nakliye hizmetlerinin profesyonel hale gelmesinde etkili olan hizmet aşamalarından biri de eşyaların asansörle taşınmaya başlanmasıdır. Bilindiği üzere daha önce eşyalar, yüksek katlı binalara dahi merdivenlerde ya da bina asansörlerinden taşınıyordu. Ancak merdiven boşluklarının ve bina asansörlerinin dar bir yapıda olması hem eşyaların taşınmasını zorlaştırıyor hem de taşıma sırasında eşyaların zarar görmesine neden oluyordu. Ancak asansörlü nakliyat hizmetlerinin başlaması ile eşyaların taşınmasında ortaya çıkan bu zorluklar aşıldı ve eşyalar daha hızlı ve kolay taşınmaya başlandı. Asansörlü nakliyatın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Eşyalar daha hızlı bir şekilde taşınır.
  • Dar merdiven boşluklarından geçmekte zorluk çeken büyük eşyalar asansör ile binaların dış cephesinden içeri alınır.
  • Asansörlü nakliyat ile eşyaların taşınması daha kolaydır.
  • Nakliye hizmetlerinde daha az sayıda personel çalışmasına imkân tanır.
  • Eşyaların taşıma sırasında göreceği zararları minimuma indirme konusunda etkilidir.
  • Özellikle büyük ve ağır eşyaların taşınmasında kolaylık sağlaması ile çalışan personel verimliliğini artırır.
  • Aynı zamanda hem çalışanlar hem de eşyalar için güvenli bir taşımacılık ortaya çıkarır.
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim