İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firmamız, sektörde yer aldığı günden bu yana her zaman teknoloji yakından takip etmeye çalışmış ve müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermek adına gelişmiş ekipman ve donanımları bünyesinde barındırmaya özen göstermiştir.

Eşya taşımamak her zaman zor bir süreç gerektirir. Bir yerden başka bir yere taşınan eşyalar düzenli bir şekilde ambalajlanmaz ve paketlenmez ise taşıma sırasında kırılma, çatlama ya da deforme olma gibi durumlarla her zaman karşı karşıyadır. Bunun yanında ağır eşyaları taşımak ve zarar vermeden yeni konumuna ulaştırmak da çoğu zaman taşıyan kişilerin zorlanmasına neden olur. Bu tür yöntemler genelde klasik nakliye olarak bilinir ve uzun zamandır amatör olarak adlandırılan bu yöntemle taşımacılık yapılmamaktadır. Yapanlar varsa da eşyalarınızın güvenliği ve daha zahmetsiz bir nakliye için bu şekilde hizmet veren firmaları tercih etmemenizi öneririz.

Profesyonel bakliye hizmetlerini baştan sona eksiksiz bir şekilde uygulayan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş ve tüm çalışmalarında müşteri odaklı çözümler üretmeye çalışmıştır.

Sektörde lider firmalardan biri olarak hizmet veren Pendik evden eve nakliye firmamız, daha iyi ve kaliteli bir hizmet için evden eve nakliyat konusunda sektörün aranan isimleri arasında yer alır. Deneyimli ve tecrübeli elemanları ile evden eve nakliyat hizmetlerinde tamamen teknoloji ile iç içe çalışılmakta ve aynı zamanda nakliye süreçleri ekspertiz hizmetleri ile plan dahilinde yürütülmektedir.

Profesyonel Ekspertiz Hizmetleri ile Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Pendik hizmetlerinde ekspertiz hizmetleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü nakliye işlemleri sırasında her şeyin düzgün bir şekilde gitmesi ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına detaylı bir planlama yapılması gerekir. Bu planlama ise firmamızda yer alan ekspertiz çalışanımız sayesinde oluşturulur. Ekspertiz hizmeti ile oluşturulan planlama içerisinde şunlar yer alır.

  • Nakliye aracının kapasitesi
  • Nakliye sırasında görev alacak personel sayısı
  • Eşyaların sınıflarına ayrılması
  • Eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi
  • Mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri
  • Personellerin hangi aşamada nerede ve ne yapmaları gerektiği
  • Asansör kullanımı olup olmayacağı
  • Eşyaların sigorta altına alınıp alınmayacağı
Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim