İlginizi çekecekHaberler ve duyurular

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız, eşya taşımacılığında yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimi ile çalışmalarını sürdürmekte ve özel uygulamaları ile müşterileri için verimli bir nakliye süreci ortaya koymaktadır.

Nakliye sektöründe profesyonel hizmetler veren ve aynı zamanda sektörde farklı alanlarda hizmet sunan bir firma arıyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Sektörde marka haline gelmiş olan nakliye firmamız, siz müşterilerine her zaman kaliteli ve özverili çalışmaları ile nakliye hizmetlerinde yardımcı olmaya çalışır. Uzman personel kadrosu ve sistemli çalışmaları ile sorun yaşanmayan bir nakliye içerisinde olmanız için elinden geleni yapar.

Evden eve nakliyat firmamız hizmet kalitesi açısından her zaman üst düzey çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin hiçbir şekilde mağdur olmasına izin vermemektedir. Bunun yanında müşteri istek ve taleplerine önem veren ve her zaman onları dinleyen bir hizmet politikasına sahip olduğumuzu belirtmekte fayda var.

Yüksek Kalite Standartlarında Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye firmamız tüm imkanları ile müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet verir. Deneyimli ve tecrübeli kadrosunun yanı sıra gelişmiş altyapısı profesyonel hizmetler vermesinde etkili olmaktadır. Siz müşterilerimiz için sunduğumuz bir nakliye süreci aşağıdaki gibi gerçekleşir.

  • Öncelikle ekspertiz çalışanımız evinize kadar gelerek yerinde incelemeler yapar ve detaylı bir nakliye planı çıkarır.
  • Bunun ardından belirtilen gün ve saatte uygun nakliye aracı ile adresinize kadar gelinir.
  • Taşınacak olan evde eşyalar sınıflarına ayrıldıktan sonra ambalajlama ve paketleme işlemlerine geçilir.
  • Mobilya türü eşyalarınız alanında uzman personeller ile düzenli bir şekilde parçalarına ayrılır ve paketlemeye geçilir.
  • Eşyaların düzenli bir şekilde paketlenmesinin ardından nakliye aracına taşınır ve sistemli bir şekilde araç içine istifleme yapılır. Eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesinin ardından birbirlerine temas ederek zarar vermemeleri sağlanır. Her ne kadar kalın karton koliler ile paketleme yapılmış olsa da gereken önlemler alınır.
  • Daha sonra nakliye aracı ile yeni konumuna taşınan eşyalar, yine sistemli bir şekilde araçtan indirilir ve taşınılan yeni adres yüksek katlı bina ise sırayla asansöre yüklenir.
  • Asansör ile hızlı ve güvenli bir şekilde yeni konumuna çıkarılan eşyaların montaj uygulaması yapan personeller tarafından kurulumu sağlanır.
  • Diğer eşyalar ise paketlerinden ve ambalajlarından çıkarıldıktan sonra ev sahibinin belirtmiş olduğu konumlara yerleştirilir.

 Müşterilerimizin başka bir talebi bulunmuyorsa nakliye süreci sonlandırılmış olur.

Yorum yap
Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim