Taşımacılık Hizmetleri İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Evden Eve Taşımacılık ile alakalı En Çok Sorulan Soruları cevapları ile birlikte sıraladık. Eğer sorular sizin için açıklayıcı değilse ve ya başka bir sorunuz var ise, bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

Evden eve nakliyat fiyatları, ürün sayısına ve yol güzergahına göre değişkenlik göstermektedir. Birçok firma, müşterilerine özel çeşitli kampanya ve indirimler yapmaktadır. Taşınması planlanan ürün modellerinin tonajı ve fiziksel özellikle de evden eve nakliyat fiyatlarını yakından etkilemektedir. Ancak firmamız bu konu üzerinde çeşitli teklifler hazırlayarak, işlemlerin daha ekonomik bir fiyata yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle de şehir içi taşımacılık hizmetleri cüzi rakamlar ile verilmektedir.

Nakliyatevim.com olarak verdiğimiz tüm hizmetler güvenli ve tamamen sigorta kapsamındadır.

Eşyalarınızı özel koruyucu ambalaj ile paketliyor ve her türlü dışarıdan gelecek darbelere karşı koruma altına alıyoruz.

Tabiki, sonuçta eşyalar bir evin vazgeçilmezidir. Eşyalarınızı kırılma,yanma veya başka bir şekilde maddi hasarlara karşı sigortalıyoruz.

Her türlü ahşap, mobilya eşyalarınızı işinin ehli mobilya ustalarımız tarafından eski evinizden zarar gelmeden söküp yeni evinizde zarar gelmeden montajını yapıyoruz.

Evinizi ve ya ofisinizi taşımak içik hemen bizimle iletişime geçin!İletişime geç
Nakliyatevim.com - İletişim